Ferizaj, raportohet për një vdekje të dyshuar - Bota Sot
Ferizaj, raportohet për një vdekje të dyshuar

Kronikë e zezë

E diel, 15 korrik 2018

Ferizaj, raportohet për një vdekje të dyshuar

Më: 24 shtator 2017 Në ora: 10:39
ilustrim

Viktima mashkull shqiptar dyshohet se në oborr të shtëpisë ishte rrëzuar në tokë dhe pas incidentit shoku i tij e ka dërguar në qendrën emergjente Ferizaj ku me pas është transportuar në QKUK – Prishtinë, dhe sipas mjekeve ka ndërruar jetë.

Trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion që të vërtetohet shkaku i vdekjes.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test