Zjarr në qendër të Prishtinës - Bota Sot
Zjarr në qendër të Prishtinës

Kronikë e zezë

E shtunë, 21 korrik 2018

Zjarr në qendër të Prishtinës

Më: 24 shtator 2017 Në ora: 20:11
Foto nga vendi i ngjarjes

Zëdhënësi i Policisë, Daut Hoxha e ka konfirmuar zjarrin në afërsi të hotelit Grand në Prishtinë, duke shtuar se në vendin e ngjarjes kanë arritur të gjitha njësitë e nevojshme.

Pas konfirmimit të rastit nuk është bërë e ditur për ndonjë person të lënduar.

“Njësitet policore dhe zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe po ndërmarrin veprimet e nevojshme. Nuk kemi ndonjë raportim deri tani per ndonje të lënduar”, ka bërë të ditur Hoxha.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test