Arrestohet i mituri për përdorim të narkotikëve - Bota Sot
Arrestohet i mituri për përdorim të narkotikëve

Kronikë e zezë

E diel, 15 korrik 2018

Arrestohet i mituri për përdorim të narkotikëve

Nga: Bota sot Më: 26 shtator 2017 Në ora: 09:42
Ilustrim

Një person i mitur është arrestuar dje në rrugën “Hakif Zejnullahu” në Podujevë për posedim të narkotikeve.

Sipas raportit policor, gjatë kontrollit të të miturit, i është gjetur dhe konfiskuar substance e dyshuar narkotike e llojit marihuanë në peshë 38 gramë.

 Lidhur me rastin është njoftuar QPS-ja, dhe pas intervistimit në konsultim me prokurorin i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test