Gjenden 100 euro të falsifikuara në një filial bankar në Prishtinë - Bota Sot
Gjenden 100 euro të falsifikuara në një filial bankar në Prishtinë

Kronikë e zezë

E mërkurë, 18 korrik 2018

Gjenden 100 euro të falsifikuara në një filial bankar në Prishtinë

Më: 26 shtator 2017 Në ora: 09:43
Ilustrim

Një monedhë 100 euroshe e falsifikuar është gjetur dje në Prishtinë.

Sipas raportit policior, një femër në rrugën  “Dëshmorët e Kombit” në Prishtinë, dje në orët e mesditës ka raportuar se derisa ishte duke punuar në një filial bankar, gjatë deponimit dhe numërimit të një shume parash kishte hasur në një kartë-monedhë prej 100€ që dyshohet të jetë e falsifikuar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test