Dy persona kanosin zyrtarin e OSHP-së - Bota Sot
Dy persona kanosin zyrtarin e OSHP-së

Kronikë e zezë

E diel, 19 nëntor 2017

Dy persona kanosin zyrtarin e OSHP-së

Nga: Bota sot Më: 18 tetor 2017 Në ora: 10:02
Ilustrim

Zyrtari i OSHP (Organi Shqyrtues i Prokurimit) është kanosur dje në rrugën “Fazli Grajqevci” në Prishtinë, nga dy persona.

Raportohet se Njëri nga të dyshuarit është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit dërgohet në mbajtje, ndërsa i dyshuari i dytë lirohet në procedurë të rregullt./BS

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test