Plagoset një person, i dyshuari në arrati - Bota Sot
Plagoset një person, i dyshuari në arrati

Kronikë e zezë

E mërkurë, 19 shtator 2018

Plagoset një person, i dyshuari në arrati

Më: 7 dhjetor 2017 Në ora: 10:41
Foto ilustrim

Një plagosje ka ndodhur dje në Prishtinë në rrugën “Idriz Gjilani” ku sipas Policisë një i dyshuar ka gjuajtur me armë zjarri dhe viktima është plagosur në këmbë.

I njëjti është dërguar për trajtim mjekësor në QKU.

Si provë materiale në vend të ngjarjes është gjetur dhe konfiskuar një gëzhojë. I dyshuari pas kryerjes së veprës është larguar në drejtim të panjohur dhe njësitë policore janë duke hetuar rastin.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test