Nuk pranoi ndarjen, burri ia bën jetën ‘ferr’ ish-gruas - Bota Sot
Nuk pranoi ndarjen, burri ia bën jetën ‘ferr’ ish-gruas

Kronikë e zezë

E martë, 20 shkurt 2018

Nuk pranoi ndarjen, burri ia bën jetën ‘ferr’ ish-gruas

Më: 23 janar 2018 Në ora: 16:45
ilustrim

Një grua nga Vlora në proces divorci me të shoqin, i është drejtuar policisë për të bërë denoncim ndaj tij këtë të hënë.

Sipas kallëzimit të K.H., 41 vjeçe, ish burri se e ka përndjekur vazhdimisht dhe e ka kanosur gjatë kohës kur shkon në punë.

“Nuk pranon dot ndarjen, ndihem e rrezikuar”, mësohet të thënë gruaja në polici, duke bërë që ndaj ish-bashkëshortit të saj të nisin hetimet.

Policia njoftoi se materialet hetimore në ngarkim të 51-vjeçarit A.H. u referuan materialet në Prokurorinë e Vlorës.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test