Në Bosnjë arrestohet një shtetas i Maqedonisë, kërkohet për vrasje - Bota Sot
Në Bosnjë arrestohet një shtetas i Maqedonisë, kërkohet për vrasje

Kronikë e zezë

E enjte, 20 shtator 2018

Në Bosnjë arrestohet një shtetas i Maqedonisë, kërkohet për vrasje

Më: 6 mars 2018 Në ora: 12:42
Ilustrim

Një shtetas i Maqedonisë, i cili kërkohet për vrasje, është arrestuar në Bosnjë e Hercegovinë, nga policia kufitare në Vishegrad.

Bëhet fjalë për N.B, 43 vjeçarë dhe është arrestuar në momentin e tentimit të tij për të hyrë në Bosnjë e Hercegovinë, në vendkalimin kufitar në Uvac.

Bëhet e ditur se ai do të dorëzohet sot te organet përgjegjëse të Maqedonisë.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test