Gjashtë shtetas të Shqipërisë arrestohen në Prizren për marrje me prostitucion - Bota Sot
Gjashtë shtetas të Shqipërisë arrestohen në Prizren për marrje me prostitucion

Kronikë e zezë

E enjte, 20 shtator 2018

Gjashtë shtetas të Shqipërisë arrestohen në Prizren për marrje me prostitucion

Më: 7 mars 2018 Në ora: 11:16
Ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar gjashtë shtetas të Shqipërisë, pesë meshkuj dhe një femër për veprën “marrje me prostitucion”.

Pas intervistimit të dyshuarit janë liruar me procedurë të rregullt, njofton policia.

“Prizren Shkurt 2018. NN. Janë arrestuar gjashtë të dyshuar pese meshkuj K-Shqiptarë dhe një femër shqiptare shtetase e Shqipërisë, nën dyshimin se të njëjtit kanë kryer veprën e cekur. Pas intervistimit të dyshuarit janë liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në njoftimin e policisë.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test