Lëndim i rëndë trupor dhe dhunë familjare në Rahovec - Bota Sot
Lëndim i rëndë trupor dhe dhunë familjare në Rahovec

Kronikë e zezë

E enjte, 20 shtator 2018

Lëndim i rëndë trupor dhe dhunë familjare në Rahovec

Më: 17 mars 2018 Në ora: 09:29
Ilustrim

Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij, viktimën  femër K/Shqiptare.

Viktima është dërguar në spitalin e Prizrenit për trajtim mjekësor ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test