Kanosje përmes rrjeteve sociale - Bota Sot
Kanosje përmes rrjeteve sociale

Kronikë e zezë

E hënë, 23 korrik 2018

Kanosje përmes rrjeteve sociale

Më: 17 mars 2018 Në ora: 09:36
Ilustrim

Ankuesja femër K/Serbe, ka njoftuar se  përmes rrjetit social  nga i dyshuari mashkull shtetas i Bullgarisë , ka pranuar disa mesazhe kërcënuese.

Në lidhje me rastin është njoftuar prokurori kompetent dhe rasti mbetet nën hetime.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test