E rrah nënën dhe motrën - Bota Sot
E rrah nënën dhe motrën

Kronikë e zezë

E premte, 21 shtator 2018

E rrah nënën dhe motrën

Më: 20 prill 2018 Në ora: 12:05
Foto ilustruese

Policia në Vushtrri ka arrestuar një të dyshuar pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje kishte sulmuar fizikisht nënën dhe motrën e tij.

Viktimat ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit pas intervistimit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test