Sulmon dy policë, arrestohet - Bota Sot
Sulmon dy policë, arrestohet

Kronikë e zezë

E martë, 18 shtator 2018

Sulmon dy policë, arrestohet

Më: 21 qershor 2018 Në ora: 12:14
Ilustrim

Gjatë ditës së djeshme në Prishtinë është arrestuar një i dyshuar, pasi duke mos i respektuar urdhrat i ka penguar dhe i ka sulmuar fizikisht dy zyrtarë policorë derisa ishin në kryerje të detyrës zyrtare.

Gjatë ditës së djeshme në Prishtinë është arrestuar një i dyshuar, pasi duke mos i respektuar urdhrat i ka penguar dhe i ka sulmuar fizikisht dy zyrtarë policorë derisa ishin në kryerje të detyrës zyrtare.

I njëjti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test