Sulmon gruan dhe fëmijët - Bota Sot
Sulmon gruan dhe fëmijët

Kronikë e zezë

E mërkurë, 26 shtator 2018

Sulmon gruan dhe fëmijët

Më: 18 gusht 2018 Në ora: 11:43
Foto ilustrim

Një person është arrestuar në Podujevë, pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht bashkëshorten dh dy fëmijët.

Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit dërgohet në mbajtje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test