Dhurohen karroca invalidore për të sëmurët në Shtime - Bota Sot
Dhurohen karroca invalidore për të sëmurët në Shtime

Kosova

E enjte, 27 prill 2017

Dhurohen karroca invalidore për të sëmurët në Shtime

Më: 1 gusht 2016 Në ora: 09:29
Ilustrim

Qendra për Integrimin dhe Rehabilitimin e të Sëmurëve Kronik Psikiatrik në Shtime ka fituar donacion nga Handikos, disa karroca invalidore.

Këto karroca do të dhurohen sot duke filluar nga ora 11:00.

Në një njoftim për media, bëhet e ditur se kjo është hera e dytë që pacientët po pajisen me karroca invalidore nga Handikosi.

Nga kjo Qendër kanë falënderuar për këtë donacion, që sipas tyre tregon përkushtim dhe përkrahje.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh A besoni se Qeveria do ta perfundoj mandatin e saj?

    Qeveria ta përfundoj mandatin

    Qeveria do të bije, pasi do të prishet koalicioni

    Opozita do ta rrezoj qeverinë

    Shiko rezultatet
    test