Kumanova mbrëmë në panik nga një “çantë e dyshimtë” - Bota Sot
Kumanova mbrëmë në panik nga një “çantë e dyshimtë”

Kumanova

E enjte, 30 mars 2017

Kumanova mbrëmë në panik nga një “çantë e dyshimtë”

Më: 31 dhjetor 2016 Në ora: 10:50
Kumanova

Mbrëmë rreth orës 21 në qendër rë Kumanovës për shkak të një çante të harruar ose të lënë qëllimisht para bakomatit të bankës UniBanka, policia e kumanovës bllokoi një pjesë të qendrës së qytetit.

Në lidhje me rastin, policia deri në orën 22 nuk ka dashur të jap asnjë deklaratë, ndërsa jozyrtarisht sipas informacioneve nga punëtorët dhe të tjerëve afër bankës, bëhet fjalë për një person i cili ka kryer punë tek bankomati, e ka harruar çantën pa qëllim.

Më vonë, personi është kthyer që ta marr çantën, mirëpo nga ana e policisë është ndaluar dhe nuk e kanë lejuar që ta marrë çantën deri sa të vijë ekipi i anti-terrorizmit.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh A duhet të shkoj vendi në zgjedhje të parakohshme?

  Po, sepse ka përçarje në koalicionin aktual

  Po, sepse kjo qeveri ka përfunduar misionin e saj

  Jo, pa i zgjidhur çështjet si Demarkacioni, Asociacioni, Ushtria e Gjykata Speciale

  Jo sepse, kjo qeveri duhet ta përfundoj mandatin e përcaktuar me ligj

  Shiko rezultatet
  test