Zhbllokohet rruga Kumanovë-Shën Nikollë - Bota Sot
Zhbllokohet rruga Kumanovë-Shën Nikollë

Kumanova

E premte, 26 maj 2017

Zhbllokohet rruga Kumanovë-Shën Nikollë

Më: 8 janar 2017 Në ora: 09:18
Ilustrim

Aksi rrugor Kumanovë-Shën Nikollë i cili ishte në ndalesë për shkak të borës, prej orës 4:50 të mëngjesit është e kalueshme për të gjitha llojet e makinave, njofton LAMM.

Në kalimin Pletvar, di dhe në akset Mavrovë-Dibër akoma vazhdon ndalesa për lëvizjen e makinave të rënda. Ndërkaq komunikacioni në rrugët tjera shtetërore zhvillohet në kushte dimërore, në korosi të lagura dhe në mbetje të borës. Ekipet e “Rrugët e Maqedonisë” janë në terren për të intervenuar në raste të ndryshme.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pse u bashkua Ramush Haradinaj me PDK-në:

    Për postin e kryeministrit

    Kishin marrëveshje të fshehtë edhe më herët

    Nuk e di

    Shiko rezultatet
    test