”Pyjet e Maqedonisë” në Kumanovë kanë mjaftueshëm dru për ngrohje - Bota Sot
”Pyjet e Maqedonisë” në Kumanovë kanë mjaftueshëm dru për ngrohje

Kumanova

E diel, 26 mars 2017

”Pyjet e Maqedonisë” në Kumanovë kanë mjaftueshëm dru për ngrohje

Më: 12 janar 2017 Në ora: 16:09
Ilustrim

Personat fizik dhe juridik të interesaur të komunave të Kumanovës, Likovës dhe Nagoriçanit të vjetër duhet të paraqiten në thirrjen për nënshkrimin e marrëveshjeve të shit-blerjes së drurit për ngrohe dhe drurit teknik.

Kjo u bë e ditur nga njësia rajonale e ndërmarrjes publike ”Pyjet e Maqedonisë”. Sipas udhëheqësit Vait Saiti, subjektet që i plotësojnë kriteret mund të dorëzojnë kërkesën e tyre.

Njësia rajonale e Kumanovës ka mjaftueshëm dru për të plotësuar kërkesat e subjekteve të interesuara. 

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Organizata “Syri i Popullit”, ka për synim:

  Destabilzimin e Kosovës

  Pengimin e Gjykatës Speciale

  Vrasjen e “tradhtarëve”

  Pengimin e votimit të demarkacionit

  Shiko rezultatet
  test