Nuhiu njihet me problemet që kanë policët e Kumanovës - Bota Sot
Nuhiu njihet me problemet që kanë policët e Kumanovës

Kumanova

E diel, 26 mars 2017

Nuhiu njihet me problemet që kanë policët e Kumanovës

Më: 27 janar 2017 Në ora: 18:20
Ministri i MPB-së, Agim Nuhiu, vizitoi sot SPB në Kumanovë

Në kuadër të vizitave nëpër sektorët e punëve të brendshme dhe stacionet policore në vend, ministri i MPB-së, Agim Nuhiu, vizitoi sot SPB-në Kumanovë.

Qëllimi i vizitës ishte njohja për së afërmi me gjendjen aktuale dhe problemet me të cilat ballafaqohen të punësuarit. Ministri Nuhiu i vizitoi edhe ambientert e reja ku do të jenë të vendosur të punësuarit e shërbimeve administrative të SPB-së Kumanovë.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Organizata “Syri i Popullit”, ka për synim:

  Destabilzimin e Kosovës

  Pengimin e Gjykatës Speciale

  Vrasjen e “tradhtarëve”

  Pengimin e votimit të demarkacionit

  Shiko rezultatet
  test