Shkelet ma makinë 11-vjeçari në Kumanovë - Bota Sot
Shkelet ma makinë 11-vjeçari në Kumanovë

Kumanova

E hënë, 18 qershor 2018

Shkelet ma makinë 11-vjeçari në Kumanovë

Më: 2 korrik 2017 Në ora: 12:37
Ilustrim

11-vjeçari nga Kumanova ka pësuar lëndime të rënda trupore pas goditjes që mori nga një makinë e tipit “Mercedes” e drejtuar nga kumanovarja J.M.

Aksidenti ka ndodhur sot rreth orës 10:40 në udhëkryein mes bulevardeve “Brigada e Maqedonisë”, “Revolucioni i Tetorit” dhe rrugës “B.B Kucman”.

Fëmija i lënduar është dërguar në spitalin e Kumanovës, ku është mbajtuar për kurim.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test