Krismat në dasma gati tragjike në fshatin Çerkez të Kumanovës - Bota Sot
Krismat në dasma gati tragjike në fshatin Çerkez të Kumanovës

Kumanova

E martë, 17 korrik 2018

Krismat në dasma gati tragjike në fshatin Çerkez të Kumanovës

Më: 10 gusht 2017 Në ora: 21:43
Plumbi

Si zakonisht dasmat e tona percillen edhe me breshëri plumbash, kshtu ndodhi edhe dje në fshatin Çerkez të Kumanovës!!!

Pronari i shtëpisë ku edhe projektili i plumbit ia dëmtoi saksit e luleve dhe një pjesë të fasadës së shtëpisë.

Pronari i shtëpisë me iniciale M.A  i dërgoi edhe disa fotografi ku edhe shpjegon rastin se si në mbrëmje me familjarë ishte në oborrin e shtëpisë dhe si plumbi kaloi pranë tyre duke shkaktuar dëme materiale por fatmirësisht nuk goditi ndonjë nga pjestarët e familjes.

Image

Fotot dhe shpjegimin pronari e jep me të vetmën arsye që mos të përfundojnë me ndonjë tragjedi duke shëndrruar gëzimin në hidhërim.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test