Seancë gjyqësore për rastin e Kumanovës - Bota Sot
Seancë gjyqësore për rastin e Kumanovës

Kumanova

E premte, 20 tetor 2017

Seancë gjyqësore për rastin e Kumanovës

Më: 14 shtator 2017 Në ora: 13:18
Rasti "Kumanova"

Seancë e re gjyqësore për rastin “Lagja e Trimave” duhet të vazhdojë sot me fjalën përfundimtare të mbrojtjes.

Prokuroria në Maqedoni në fjalën përfundimtare kërkoi dënim maksimal për të akuzuarit “, të cilët ngarkohen për veprën “terrorizëm” dhe “pjesëmarrje në grupe terroriste”.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test