Mustafa i ASH-së: Vetëm ne do marrim pjesën tonë shqiptare në Kumanovë - Bota Sot
Mustafa i ASH-së: Vetëm ne do marrim pjesën tonë shqiptare në Kumanovë

Kumanova

E mërkurë, 15 gusht 2018

Mustafa i ASH-së: Vetëm ne do marrim pjesën tonë shqiptare në Kumanovë

Më: 11 tetor 2017 Në ora: 11:27
Shefi i shtabit komunal të Aleancës për Shqiptarët, Huzeir Mustafa

Shefi i shtabit komunal të Aleancës për Shqiptarët, Huzeir Mustafa në një intervistë për INA flet për zgjedhjet lokale, rrjedhën e fushatës, ofertën e ASH dhe synimet e tyre.

 ASH jo vetëm në Kumanovë por gjithandej ka një rritje të madhe ku struktura të shumta nga parti të ndryshme janë rreshtuar në rradhët e ASH dhe këtë fakt e dëshmojnë edhe anketat e publikuara nga institute me renome siç është  psh IRI e ku ASH është partia e vetme në bllokun politik shqiptar që ka rritje të konsiderueshme dhe që rradhitet si partia e dytë në nivel shtetëror .

Për të dalë më konkretisht në pyetjen tuaj ne si subjekt politik shqiptar kemi garuar me ofertë serioze dhe me një listë me personalitete kryesisht të rinjë të pa njëllosur  por të dëshmuar në profesionet e tyre dhe se kjo ofertë po pritet dhe përqafohet me të madhe nga qytetarët e Kumanovës, andaj janë krijuar gjitha kushtet që ne të presim rezultat pozitiv dhe të dalim partia fituese në bllokun politik shqiptar në Kumanovë

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test