Lajme - Bota Sot
ora 03:58 Lajme E shtunë, 10 dhjetor 2016

Lajme

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Cili është suksesi më i madh i Kosovës në vitin 2016

  Nominimi i filmit “SHOK” për çmimin Oscar

  Nënshkrimi i MSA-së

  Anëtarësimi në FIFA dhe UEFA

  Pjesëmarrja dhe fitimi i medaljes olimpike

  Marrëveshja për kodin telefonik

  Shiko rezultatet
test