Nesër në gazetën kombëtare “Bota sot” botimi i shtypur i Diasporës – Perëndimit mund të lexoni: - Bota Sot
Nesër në gazetën kombëtare “Bota sot” botimi i shtypur i Diasporës – Perëndimit mund të lexoni:

Lajme

E mërkurë, 31 gusht 2016

Nesër në gazetën kombëtare “Bota sot” botimi i shtypur i Diasporës – Perëndimit mund të lexoni:

Më: 3 tetor 2012 Në ora: 18:49

EDITORIALI
Rrahja e studentëve, qeveri e stresuar
NACIONALE
“Ne kemi liderë mbi ligjin të bashkuar me krimin e organizuar”
Krasniqi, ne jemi legjislatura e hajnisë
NACIONALE
Përjashtohet diaspora, tradhtohen mërgimtarët
Qeveria e Thaçit tradhtoi mërgatën
NACIONALE
Limaj kishte refuzuar të paraqitej në prokurori
Fatmir Limaj para arrestit!?
AKTUALE
Makolli: Diasporës t’ia japim pesë deputetë
AKTUALE
Jopling, aspiratat për integrim janë të ndërlidhura në Ballkan
AKTUALE
SHBA: Serbia ti shpërbëjë strukturat paralele në veri
DOKUMENTARE
Edhe në sulm beteje shembull frymëzimi dhe fisnikërie
Shkruan Eugen Shehu
DIASPORA
Atdheu që të lë të vdesësh (3)
Si mund të quhet dhe emërtohet vdekja e fëmijëve
DIASPORA
Emigrimi “sharrë” që po e prenë kombin shqiptarë!
Qemal Musliu
DIASPORA
E shpallin “Qytetar nderi” ambasadorin e Shqipërisë në Kosovë, dr. Islam Lauka
ANALIZË
Gazetaria mercenare dhe imoraliteti HD
Nga Nebil Çika
KOMENTE
Heshtja kriminale e mediave ndaj grevistëve – mos harroni se indiferenca vret!
Nga ELIDA BUÇPAPAJ
SHQIPËRIA
Berisha: Masakra e Tivarit duhet të zbardhet
KRONIKA
Gjendet i vdekur ish pjesëtar i UÇK-së Ibrahim Sulejmani
EKONOMIA
Masë e përkohshme
Supremja ndalon shitjen e Grandit
KULTURA
Ahmet Zogu, kur lavdërohej si zot në tokë
BOTA E YJEVE
Rita Ora punon pa u ngritur nga krevati
Enca Haxhiaj provon me Big Bastën “Këngën Magjike”
Aurela dhe Poni, dy vlonjatet së shpejti në një duet
SPORT
Mbrojtja e Bayernit “qesharake” - Shaqiri sërish asistues
FIFA ndryshoi statutin për shkak të Gjibraltarit - Kosova ia pa sherrin
Ballack “var këpucët në gozhdë”
Gjermania shpreson në rikthimin e shpejtë të Lirës

Kënaquni me “Bota sot”!
Abonohuni në gazetën “Bota sot”. Mundësitë e abonimit janë në Zvicër e Gjermani.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test