Nesër në gazetën kombëtare “Bota sot” botimi i shtypur i Diasporës – Perëndimit mund të lexoni: - Bota Sot
Nesër në gazetën kombëtare “Bota sot” botimi i shtypur i Diasporës – Perëndimit mund të lexoni:

Lajme

E mërkurë, 24 gusht 2016

Nesër në gazetën kombëtare “Bota sot” botimi i shtypur i Diasporës – Perëndimit mund të lexoni:

Më: 14 tetor 2012 Në ora: 18:14

EDITORIALI
A mund të rrëzohet qeveria!?
NACIONALE
AAK në koalicion apo zgjedhje të parakohshme? Por, ‘Arkitekti’ kërkon shpërblimin
Koalicioni PDK-AAK, peng i Kadri Veselit!
AKTUALE
Rama – “Don Kishot” në sistemin fiskal
Berisha: Rama po e kërcënon Shqipërinë me taksat e pashpirta të Marksit
AKTUALE
Serbia do ta njoh Kosovën, para anëtarësimit në BE
NACIONALE
Misionari i shqiptarizmit: ARBEN KONDI. Shkrimtari bashkëkohor që ecën në gjurmët e rilindësve
Akuzon qarqet shovene greke, për zaptimin e kulteve fetare
AKTUALE
'Qeveria është e rrëzuar, vetëm duhet ta shtyjmë’
AKTUALE
Grabovci: S’do të ketë më të privilegjuar në PDK
AKTUALE
Te pllaka përkujtimore e Gjergj Kastriotit Skënderbeut në qytetin Eger të Hungarisë
Dr. Musa Ahmeti
DOKUMENTARE
Vendbanimi i Kelmendit të Vendit rreth 8 mijë vjet hershmëri (3)
Kelmendasit banonin ndërmjet Bosnjës dhe Shqipërisë
Ramiz LUSHAJ
DIASPORA
Kolonel Ahmet Krasniqi u vra nga një dorë tradhtare
Shkruan: Smajl Çekaj
DIASPORA
Iku në amshim atdhetari Kadri Mani
Shkruan: Xhafer Leci
DIASPORA
Një titull nderi që unë e ndaj me gjithë bijtë e bijat e Shkrelit
ANALIZË
Jo bisedime,...shtrirje të sovranitetit në veri!
Florim Zeqa
KOMENTE
Kush dhe pse tallet me rastin tragjik të shkrimtarit Xhemajl Mustafa?!
Shkruan: Myrfet SHASIVARI
Ata që ua vodhën persekutimin, ata ua vodhën edhe grevën.....
BEQIR SINA
SHQIPËRIA
Dhjetëra arrestime për shfaqjen e regjisorit shqiptar në Athinë
MAQEDONIA
Shtatorja e Hasan Prishtinës vendoset në Shkup
KRONIKA
Humb jetën një qytetar, goditet nga motoçiklisti
EKONOMIA
Vazhdojnë kërcënimet serbe
KULTURA
Qeni i qelës së Qenies
Edmond Tupja
BOTA E YJEVE
“VIP Shpija” banorë Shkëndije Mujaj, Zhaku, Adelina Tahiri e Ronela Hajati
Elvana Gjata “i vë flakën” vetes
Nik Xhelilaj, ylli i ri i telenovelave në Turqi
DafinaZeqiribiseksuale?!
SPORT
Beshiktashi me flamurin e Kosovës, e tmerron Serbinë
Xhaka drejt bashkimit me Canën?
Lagerback: Shqipëria e pafat
Vettel triumfon edhe në Kore – merr primatin e stinorit

Kënaquni me “Bota sot”!
Abonohuni në gazetën “Bota sot”. Mundësitë e abonimit janë në Zvicër e Gjermani.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test