Pantiç: Pavarësia e Kosovës, vetëm në letër - Bota Sot
Pantiç: Pavarësia e Kosovës, vetëm në letër

Lajme

E shtunë, 23 korrik 2016

Pantiç: Pavarësia e Kosovës, vetëm në letër

Më: 19 tetor 2012 Në ora: 22:09

I ashtuquajturi kryetar i Mitrovicës Krstimir Pantiç ka përshëndetur takimin e sotëm në mes të Thaçit dhe Daçiçit.

Ai ka thënë se takimi mes Shefes së Diplomacisë Evropiane,Catherine Ashton, Kryeministrit të Serbisë Ivica Daciq dhe Kryeministrt të Kosovës Hashim Thaçi në Bruksel edhe një herë tregoi se e ashtuquajtura pavarësi e Kosovës është vetëm një letër (dokument) i vdekur.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush mendoni se i ka bërë vrasjet e pasluftës?
test