Gazeta "Bota sot" shpall konkurs për gazetarë - Bota Sot
Gazeta "Bota sot" shpall konkurs për gazetarë

Lajme

E premte, 26 maj 2017

Gazeta "Bota sot" shpall konkurs për gazetarë

Më: 19 prill 2017 Në ora: 11:38
‘Bota sot’

Gazeta ‘Bota sot’ shpall konkurs për pozitën:

2 gazetarë për portal

Kushtet për këtë pozitë:

Preferohet përvoja e punës në media, portale.

Njohja e njërës nga gjuhët:

Gjuhë angleze

Gjuhë gjermane

Të gjithë të interesuarit janë të mirëpritur të aplikojnë, duke dërguar një CV dhe një foto tuajën në adresën elektronike marketing@botasot.info. Konkursi mbetet i hapur nga data 18.04.2017 deri më 30.04.2017.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pse u bashkua Ramush Haradinaj me PDK-në:

    Për postin e kryeministrit

    Kishin marrëveshje të fshehtë edhe më herët

    Nuk e di

    Shiko rezultatet
    test