Baton babai yt do t’kish thanë mos rrej bre qen - Bota Sot
Baton babai yt do t’kish thanë mos rrej bre qen

Lajme

E martë, 25 prill 2017

Baton babai yt do t’kish thanë mos rrej bre qen

Çun Lajqi Nga Çun Lajqi Më 21 prill 2017 Në ora: 08:20
Baton Haxhiu

Aktori Çun Lajçi ka reaguar kundër Baton Haxhiut përmes një postimi në Facebook.

Ky reagim vjen pas debatit televiziv me Lutfi Hazirin, që Lajçi thotë se pati gënjeshtra dhe se babai i Batonit do t’i thoshte atij që të mos gënjejë, përcjell Bota sot.

Ky është postimi i tij i plotë:

Baton Haxhiu, ta kam njoftë mirë babën Fazli Qelin (kështu e thërrisnim neve) dhe pavarësisht mendimeve shumë negative e kontradiktore të njerëzve për Ty e ate, po të them se sikur të ishte gjallë, edhe Ai sonte pas debatit me Lutfi Hazirin kishte me të thanë: “mos rrej bre qen (se kështu thoshte ai) se nuk janë parlamentarët që s’po duen me votue Demarkacionin, por asht populli që s’po don Viza në këmbim të Territorit”. Ti sonte tregove se ma shumë e don Liberalizimin e Vizave se Atdheun. Nuk thotë populli kot: As rrena s’krijohet pa pas pak të vërtetë. Prandaj paskan të drejt Ata që flasin “mirë” për Ty. 

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh A besoni se Qeveria do ta perfundoj mandatin e saj?

    Qeveria ta përfundoj mandatin

    Qeveria do të bije, pasi do të prishet koalicioni

    Opozita do ta rrezoj qeverinë

    Shiko rezultatet
    test