Foto të reja: Riga Gosalci dhe Guxim Hadri të dyshuar për vrasjen e 16 vjeçarit Aulon Zeka - Bota Sot
Foto të reja: Riga Gosalci dhe Guxim Hadri të dyshuar për vrasjen e 16 vjeçarit Aulon Zeka

Lajme

E diel, 15 korrik 2018

Foto të reja: Riga Gosalci dhe Guxim Hadri të dyshuar për vrasjen e 16 vjeçarit Aulon Zeka

Më: 20 shtator 2017 Në ora: 06:16
Riga Gosalci dhe Guxim Hadri

Kjo është Riga Gosalci e involvuara në vrasjen e 16 vjeçarit Aulon Zeka. Riga Gosalci është vajza e një pjestari të Njësisë Speciale të Policisë së Kosovës. Ajo është arrestuar nën dyshimin se ka ndihmuar Guxim Hadrin, poashtu i arrestuar nën dyshimin se ka kryer vrasjen e Aulon Zekës.

Policia ka arrestuar dy të miturit, ndërsa gjykata ka vendosur masën 30 ditë paraburgimi për ta.

Vrajsa e Aulon Zekës ka zgjuar indinjate dhe ka shkaktuar dhembje të përgjithshme jo vetëm në Kosovë por te të gjithë shqiptarët kudo që jetojnë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test