Presidenti Thaçi ngushëllon familjen e Agim Binaku - Bota Sot
Presidenti Thaçi ngushëllon familjen e Agim Binaku

Lajme

E martë, 14 gusht 2018

Presidenti Thaçi ngushëllon familjen e Agim Binaku

Më: 9 shkurt 2018 Në ora: 19:11
Agim Binaku

Presidenti Hashim Thaçi, ka ngushëlluar familjen Binaku me rastin e vdekjes së gazetarit të njohur sportiv, Agim Binaku.

“Me pikëllim mora lajmin për vdekjen e gazetarit Agim Binaku”, ka shkruar Thaçi në profilin e tij në Facebook.

“Familjes, miqve dhe kolegëve të Agimit, iu shpreh ngushëllimet më të sinqerta”.

Agim Binaku ka ndërruar jetë sot pas një sëmundjeje të shkurtër.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test