Tironsja që po çmend meshkujt. E mbuluar me tattoo dhe… - Bota Sot
Tironsja që po çmend meshkujt. E mbuluar me tattoo dhe…

Life style

E mërkurë, 25 prill 2018

Tironsja që po çmend meshkujt. E mbuluar me tattoo dhe…

Më: 19 maj 2017 Në ora: 19:15
Eriola nga Tirana

Kjo është miss tattoo në Shqipëri. Në femër tërheqëse, e mbushur me tatuazhe dhe shumë seksi.

Eriola është një vajzë nga Tirana, e cila dashuron tatuazhet.

Siç duket edhe në fotot e publikuara në rrjetin social, ajo është një femër shumë tërheqëse dhe që dashuron tattoo-t.

Trupi i saj është thjesht art!

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test