Tironsja që po çmend meshkujt. E mbuluar me tattoo dhe… - Bota Sot
Tironsja që po çmend meshkujt. E mbuluar me tattoo dhe…

Life style

E hënë, 29 maj 2017

Tironsja që po çmend meshkujt. E mbuluar me tattoo dhe…

Më: 19 maj 2017 Në ora: 19:15
Eriola nga Tirana

Kjo është miss tattoo në Shqipëri. Në femër tërheqëse, e mbushur me tatuazhe dhe shumë seksi.

Eriola është një vajzë nga Tirana, e cila dashuron tatuazhet.

Siç duket edhe në fotot e publikuara në rrjetin social, ajo është një femër shumë tërheqëse dhe që dashuron tattoo-t.

Trupi i saj është thjesht art!

Image
Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pse u bashkua Ramush Haradinaj me PDK-në:

    Për postin e kryeministrit

    Kishin marrëveshje të fshehtë edhe më herët

    Nuk e di

    Shiko rezultatet
    test