Gruaja shokohet nga mesazhet që i shkruan dashnorja burrit të saj - Bota Sot
Gruaja shokohet nga mesazhet që i shkruan dashnorja burrit të saj

Life style

E hënë, 29 maj 2017

Gruaja shokohet nga mesazhet që i shkruan dashnorja burrit të saj

Më: 19 maj 2017 Në ora: 23:07
Mesazhet

I kishte premtuar dashnores se do ndahej nga gruaja, dashnorja kishte shpresa se do ndahej edhe pse kishte shoqe gruan e tij, por ai e mashtronte vazhdimisht.

Gruaja kap mesazhet dhe mbetet e shokuar dhe i bëri publike në INTv.

Image
Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pse u bashkua Ramush Haradinaj me PDK-në:

    Për postin e kryeministrit

    Kishin marrëveshje të fshehtë edhe më herët

    Nuk e di

    Shiko rezultatet
    test