Burrat dhe gratë kurrë s’mund të jenë miq! - Bota Sot
Burrat dhe gratë kurrë s’mund të jenë miq!

Life style

E premte, 27 prill 2018

Burrat dhe gratë kurrë s’mund të jenë miq!

Më: 19 qershor 2017 Në ora: 21:12
Foto ilustrim

Sipas një studimi të fundit të realizuar në Britani, thuhet se burrat dhe gratë asnjëherë nuk mund të jenë miq!

Në këtë hulumtim u eksperimentuan rreth 6.500 përdorues të MeetMe, dhe thuhet se më shumë se gjysma e njerëzve kanë fantazuar për të fjetur me mikun më të mirë të gjinisë së kundërt.

Për më tepër, pothuajse 40 për qind (katër nga 10) raportojnë se kanë fjetur me mikun më të mirë, ndërsa dy të tretat kanë pranuar se do të paraqiten vetë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test