‘Penisi i tij ishte brenda anakondës femër, mezi e shqitëm’, vdes 22-vjeçari manjak, po bënte seks me gjarprin - Bota Sot
‘Penisi i tij ishte brenda anakondës femër, mezi e shqitëm’, vdes 22-vjeçari manjak, po bënte seks me gjarprin

Life style

E premte, 22 qershor 2018

‘Penisi i tij ishte brenda anakondës femër, mezi e shqitëm’, vdes 22-vjeçari manjak, po bënte seks me gjarprin

Më: 9 gusht 2017 Në ora: 21:24
David Brown, 22 vjeç, u gjet lakuriq dhe i rrethuar i gjithi nga gjarpri i madh.

Një djalë 22-vjeçar nga Florida u gjet i vdekur pasi kreu një akt seksual me një gjarpër tip anakonda.

Iu deshën shumë orë autoriteteve të policisë që të shkëputnin gjarprin e madh nga trupi i viktimës pasi djali kishte mbetur në ereksion të plotë dhe kishte penetruar thellë gjenitalet e anakondës femër, thuhet në raportin e mjekësisë ligjore.

David Brown, 22  vjeç, u gjet lakuriq dhe i rrethuar i gjithi nga gjarpri i madh.

Ai u gjet nga nje shok i tij i cili më pas kontaktoi me autoritetet.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test