Modeli më i rehatshëm i çizmeve për vjeshtë: Përshtaten me çdo rrobë dhe për çdo rast! - Bota Sot
Modeli më i rehatshëm i çizmeve për vjeshtë: Përshtaten me çdo rrobë dhe për çdo rast!

Life style

E mërkurë, 18 korrik 2018

Modeli më i rehatshëm i çizmeve për vjeshtë: Përshtaten me çdo rrobë dhe për çdo rast!

Më: 23 shtator 2017 Në ora: 22:39
Ilustrim

Detaji elegant të cilin çdo femër dëshiron t’i ketë këtë sezon.

Vjeshta është periudhë e ombrellave, esharpave, manteleve të holla dhe këpucëve shumë të bukura.

Zyrtarisht është koha e tyre. Ato do i shohim kudo, në të gjitha ngjyrat, në të gjitha modelet, në të gjitha gjatësitë.

Këtë sezon, vëmendjen më të madhe do ta tërheqin çizmet me toja. Qoftë të jenë ato të cekëta apo të thella, a lidhin tojat tërë këmbën apo vetëm janë për zbukurim, nuk është me rëndësi – ato janë detaje elegante të vjeshtës së sivjetme!

Në ofertë janë modelet më të ndryshme – nga ato të rrafshëta klasike deri te takat e larta të madhësisë mesatare të damave.

Meqë modelet do të jenë vërtet të llojllojshme, zgjidhni atë palë çizmesh që më së shumti përshtaten me shumicën e gardërobës dhe do të jeni të gatshme për vjeshtë!

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test