I ngec penisi në një pajisje palestre, intervenojnë zjarrfikësit - Bota Sot
I ngec penisi në një pajisje palestre, intervenojnë zjarrfikësit

Life style

E enjte, 23 nëntor 2017

I ngec penisi në një pajisje palestre, intervenojnë zjarrfikësit

Më: 14 nëntor 2017 Në ora: 11:56
Ilustrim

Një njeriut i ngeci penisi në vrimën e një peshë në palestër, dhe është dashur të shkoi në spital për ta hequr atë.

Fotot u shfaqën në internet me peshën e mbërthyer.

Mjekët u detyruan të thërrisnin zjarrfikësit, të cilët thuhet se kaluan disa orë duke përdorur pajisje të specializuara për ta hequr.

Image
Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test