Manila, nudo kundër filmit anti-islamik - Bota Sot
Manila, nudo kundër filmit anti-islamik

Life style

E enjte, 25 gusht 2016

Manila, nudo kundër filmit anti-islamik

Më: 1 tetor 2012 Në ora: 14:56

25 studentë filipinas kanë sfiluar nudo, me fytyrë mbuluar me një kapuç të verdhë, në kampusin e Universitetit Politeknik të Filipineve, në Manila. Protesta ka të bëjë me ata që janë kundër filmit anti-islamik. ‘Ne e dënojmë atë film dhe promovojmë respekt drejt të gjitha feve’, thanë studentët, nëpërmjet zëdhënësit të tyre Marley Cabase.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test