Ferrari, sfilatë në Milano - Bota Sot
Ferrari, sfilatë në Milano

Life style

E shtunë, 30 korrik 2016

Ferrari, sfilatë në Milano

Më: 1 tetor 2012 Në ora: 15:07

Dhjetëra makina Ferrari të ardhura jo vetëm nga Italia, por edhe nga Zvicra dhe në disa raste edhe nga Veriu i Europës, janë mbledhur në Milano për takimin tradicional të organizuar nga Ferrari Club. Ato kanë sfiluar nga sheshi Duomo deri në Pallatin Lombardia, në Milano.


Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Çfarë tenton të arrijë Thaçi me përuljen që bëri para lapidarit të serbëve në Grackë të Lipjanit?

    Kërkon të “blejë" paqe me Serbinë

    Të heqë akuzat që janë përfolur ndaj tij

    Të mohoj gjenocidin serbë në Kosovë

    Të duket i mirë para ndërkombëtarëve

    Shiko rezultatet
test