Kaliforni, qentë sërf mbi dallgë - Bota Sot
Kaliforni, qentë sërf mbi dallgë

Life style

E diel, 28 gusht 2016

Kaliforni, qentë sërf mbi dallgë

Më: 3 tetor 2012 Në ora: 11:35

Sigurisht që sërfi është në radhë të parë pasioni i pronarëve të tyre, aq sa kanë vënë në provë edhe këto kafshë për të ecur mbi dallgë. Është ky City Surf dog, takimi në Huntington Beach, në Kaliforni, dedikuar qenve të të gjithë racave dhe sërfit. Në këtë galeri reportazhi i garës në fotot e fotografit të agjensisë Reuters Lucy Nicolson.
Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test