Në ditën e dasmës, nusja në punë e veshur me të bardha - Bota Sot
Në ditën e dasmës, nusja në punë e veshur me të bardha

Life style

E enjte, 25 gusht 2016

Në ditën e dasmës, nusja në punë e veshur me të bardha

Më: 3 tetor 2012 Në ora: 22:44

E kishte programuar më së miri ditën e saj të dasmës, por shefat e urdhëruan që të paraqitej në zyrë për të marrë pagesën e disa taksave, vetëm disa orë para ceremonisë së martesës.

Zhang Yu, menaxhere në qendrën e pagesave të taksave për autostradën në Qingdao, provincë e Shandong në Kinën lindore kishte planifikuar të merrte javë të tëra pushimesh për ditën e saj të madhe, por urdhri i shefit i prishi planet.

Kështu që siç informon noa.al ndërsa shumë shoferë kishin krijuar radhë për të paguar, nusja bashkë me fustanin e bardhë kreu shërbimin, duke krijuar zhbllokim të radhëve të makinave.Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test