“Dua të bëj seks me ty”, SMS-ja u shkon pa dashje gjithë numrave - Bota Sot
“Dua të bëj seks me ty”, SMS-ja u shkon pa dashje gjithë numrave

Life style

E premte, 26 gusht 2016

“Dua të bëj seks me ty”, SMS-ja u shkon pa dashje gjithë numrave

Më: 3 tetor 2012 Në ora: 23:42

Teknologjia përveçse mund të na ndihmojë, në shumë raste edhe mund të luajë me truket e saj, duke na krijuar kështu më shumë shqetësim se lehtësim.

Siç i ka ndodhur në fakt një 24-vjeçari me emrin Craig Evans, mësues anglishteje me profesion, mesazhi erotik i të cilit u ka shkuar pa dashje gjithë numrave që kishte në telefonin celular.

“Dua të bëj seks me ty, zgjidhe vetë, në këmbë apo shtrirë”... Kjo SMS, imagjinoni, u ka shkuar gjithë kolegëve të tij, prindërve, të afërmve të familjes, madje edhe fqinjëve apo shoqeve.

Kur në fakt, ai donte t’ia niste vetëm të dashurës së tij.

Madje, pasojat kanë qenë shkatërruese për shkak se kjo SMS u ka shkruar edhe dy nxënëseve të tij, të moshës 13 dhe 14 vjeç, të cilat e kanë marrë atë si një ngacmim seksual dhe e kanë paditur ...

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test