Edukatorja fut 19 fëmijë në makinën e saj Clio (fotot) - Bota Sot
Edukatorja fut 19 fëmijë në makinën e saj Clio (fotot)

Life style

E shtunë, 30 korrik 2016

Edukatorja fut 19 fëmijë në makinën e saj Clio (fotot)

Më: 12 tetor 2012 Në ora: 20:20

Një edukatore e një kopshti në Afrikën e Jugut, u kap nga policia duke transportuar plot 19 fëmijë në makinën e saj Renault Clio.

Melanie Minnie u ndalua ndërsa po e çonte të gjithë klasën e saj me fëmijë nga mosha 4 deri në 6 vjeç deri në një fast- food në një qendër tregtare.

Oficerët e policisë thanë se mbetën të habitur kur panë se ajo kishte futur 6 fëmijë në bagazh, tre në sediljen e parë dhe të tjerët në sediljet e pasme.

Megjithatë fëmijët dukeshin të lumtur fillimisht me këtë veprim. Por më vonë kur policia e zgjati me pyetje, ata nisën të qajnë.

Ajo u gjobit me pak a shumë 150 euro.


Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Çfarë tenton të arrijë Thaçi me përuljen që bëri para lapidarit të serbëve në Grackë të Lipjanit?

    Kërkon të “blejë" paqe me Serbinë

    Të heqë akuzat që janë përfolur ndaj tij

    Të mohoj gjenocidin serbë në Kosovë

    Të duket i mirë para ndërkombëtarëve

    Shiko rezultatet
test