Edukatorja fut 19 fëmijë në makinën e saj Clio (fotot) - Bota Sot
Edukatorja fut 19 fëmijë në makinën e saj Clio (fotot)

Life style

E hënë, 29 gusht 2016

Edukatorja fut 19 fëmijë në makinën e saj Clio (fotot)

Më: 12 tetor 2012 Në ora: 20:20

Një edukatore e një kopshti në Afrikën e Jugut, u kap nga policia duke transportuar plot 19 fëmijë në makinën e saj Renault Clio.

Melanie Minnie u ndalua ndërsa po e çonte të gjithë klasën e saj me fëmijë nga mosha 4 deri në 6 vjeç deri në një fast- food në një qendër tregtare.

Oficerët e policisë thanë se mbetën të habitur kur panë se ajo kishte futur 6 fëmijë në bagazh, tre në sediljen e parë dhe të tjerët në sediljet e pasme.

Megjithatë fëmijët dukeshin të lumtur fillimisht me këtë veprim. Por më vonë kur policia e zgjati me pyetje, ata nisën të qajnë.

Ajo u gjobit me pak a shumë 150 euro.


Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test