Objektivi i aparatit është preja a ariut, Felix - Bota Sot
Objektivi i aparatit është preja a ariut, Felix

Life style

E enjte, 25 gusht 2016

Objektivi i aparatit është preja a ariut, Felix

Më: 14 tetor 2012 Në ora: 14:12

Duhet të jetë me të vërtetë një ndjesi e keqe të shohësh një ari polar që luan, përtyp dhe hedh në ujë objektivin e një aparati fotografik. Kjo ngjarje ka ndodhur në kopshtin zoologjik të Norimberga, Gjermani. Një zonje i ka rënë nga duart një pjesë e vlefshme e aparatit të saj 70-200 f/2.8, që arrinte vlerën e 2 mijë eurosh.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test