Objektivi i aparatit është preja a ariut, Felix - Bota Sot
Objektivi i aparatit është preja a ariut, Felix

Life style

E mërkurë, 27 korrik 2016

Objektivi i aparatit është preja a ariut, Felix

Më: 14 tetor 2012 Në ora: 14:12

Duhet të jetë me të vërtetë një ndjesi e keqe të shohësh një ari polar që luan, përtyp dhe hedh në ujë objektivin e një aparati fotografik. Kjo ngjarje ka ndodhur në kopshtin zoologjik të Norimberga, Gjermani. Një zonje i ka rënë nga duart një pjesë e vlefshme e aparatit të saj 70-200 f/2.8, që arrinte vlerën e 2 mijë eurosh.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Çfarë tenton të arrijë Thaçi me përuljen që bëri para lapidarit të serbëve në Grackë të Lipjanit?

    Kërkon të “blejë" paqe me Serbinë

    Të heqë akuzat që janë përfolur ndaj tij

    Të mohoj gjenocidin serbë në Kosovë

    Të duket i mirë para ndërkombëtarëve

    Shiko rezultatet
test