Mashkulli me penisin më të vogël shpërblehet me iPhone - Bota Sot
Mashkulli me penisin më të vogël shpërblehet me iPhone

Life style

E martë, 30 gusht 2016

Mashkulli me penisin më të vogël shpërblehet me iPhone

Më: 14 tetor 2012 Në ora: 19:41

Një garë e pazakontë është organizuar nga portali danez Singlesex.dk, në të cilën garojnë meshkujt me penisin më të vogël.

Faqja e internetit vendosi t’i shpërblente meshkujt për të cilët “natyra nuk ka vepruar si duhet”.

Garuesit duhet të dërgojnë fotografi nga organi i tyre i krenarisë, ndërsa femrat e regjistruara në këtë faqe do të vendosin se cili është fituesi.

Mashkulli me penisin më të vogël do të fitojë ‘iPhone 5’, ndërsa mashkulli me pensin e dytë më të vogël do të shpërblehet me një ‘iPad 3’.

Gara është e hapur deri më 31 janar të vitit të ardhshëm.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test