Rrëzohet Kryeministrja Gillard - Bota Sot
Rrëzohet Kryeministrja Gillard

Life style

E mërkurë, 27 korrik 2016

Rrëzohet Kryeministrja Gillard

Më: 18 tetor 2012 Në ora: 12:51

Kryeministrja e Australisë, Julia Gillard gjatë një vizite në Indi, ndërsa ishte në praninë e shumë kamerave është penguar dhe më pas është rrëzuar sa gjatë gjerë në sy të të gjithë të pranishmëve.

Duket se incidentet me këpucët e ndjekin shpesh Gillard, duke qenë se kjo nuk është hera e parë për të që rrëzohet në publik për shkak të takave të larta.

Kësaj here u rrëzuar teksa ishte duke vizituar një memorial të Gandit në kuadër të një vizite treditore ne indi. Ajo ishte duke u shoqëruar nga një grup oficerësh në momentin që u pengua dhe ra me gjithë peshën e trupit, ndërsa më pas ia vuri fajin takave që ngecën në bar.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Çfarë tenton të arrijë Thaçi me përuljen që bëri para lapidarit të serbëve në Grackë të Lipjanit?

    Kërkon të “blejë" paqe me Serbinë

    Të heqë akuzat që janë përfolur ndaj tij

    Të mohoj gjenocidin serbë në Kosovë

    Të duket i mirë para ndërkombëtarëve

    Shiko rezultatet
test