Luanët kundër krokodilit: Ti je i paftuar (VIDEO) - Bota Sot
Luanët kundër krokodilit: Ti je i paftuar (VIDEO)

Life style

E shtunë, 27 gusht 2016

Luanët kundër krokodilit: Ti je i paftuar (VIDEO)

Më: 19 tetor 2012 Në ora: 22:46

Keni qenë në një festë ku gjithçka është prishur kur ju vjen një i paftuar?

Kështu ndodhi kur këta luanë po shijonin një antilopë në një lumë në Zambia. Krejt papritur u shfaq një krokodil, që tentoi t’u vidhte ushqimin atyre. Luajt mbetën të befasuar nga sulmi i krokodilit, por reaguan shpejt.

Krokodili duket se nuk njeh frikë kur u afrohet atyre. Për një moment duket sikur ai e merr situatën në dorë, madje këlyshët e luaneshave mund të bëheshin pre e tij. Por dy luaneshat arrijnë ta zmbrapsin atë.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test