Kjo nuk është aspak një çmenduri normale (VIDEO) - Bota Sot
Kjo nuk është aspak një çmenduri normale (VIDEO)

Life style

E mërkurë, 24 gusht 2016

Kjo nuk është aspak një çmenduri normale (VIDEO)

Më: 20 tetor 2012 Në ora: 23:54

Richard Henriksen është me fat që është gjallë pas kësaj eksperience kaq të hidhur.

Ai ishte ftuar për të marrë pjesë në një program televiziv të suksesshëm në Norvegji, të titulluar “Çmenduri normale”. Ai do bënte disa ushtrime gjimnastikore buzë një humnere. Por gjithçka shkon gabim dhe ai rrëzohet.

Ekipi i xhirimit mbeti i ngrirë nga frika se ai mund të kishte vdekur. Prezantuesi thotë se kjo ishte eksperienca më e hidhur e tij.

Për fat Henriksen arriti që të hapte parashutën që kishte me vete dhe u ul.

Kjo në fakt nuk ishte aspak një çmenduri normale.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test