Kjo nuk është aspak një çmenduri normale (VIDEO) - Bota Sot
Kjo nuk është aspak një çmenduri normale (VIDEO)

Life style

E diel, 24 korrik 2016

Kjo nuk është aspak një çmenduri normale (VIDEO)

Më: 20 tetor 2012 Në ora: 23:54

Richard Henriksen është me fat që është gjallë pas kësaj eksperience kaq të hidhur.

Ai ishte ftuar për të marrë pjesë në një program televiziv të suksesshëm në Norvegji, të titulluar “Çmenduri normale”. Ai do bënte disa ushtrime gjimnastikore buzë një humnere. Por gjithçka shkon gabim dhe ai rrëzohet.

Ekipi i xhirimit mbeti i ngrirë nga frika se ai mund të kishte vdekur. Prezantuesi thotë se kjo ishte eksperienca më e hidhur e tij.

Për fat Henriksen arriti që të hapte parashutën që kishte me vete dhe u ul.

Kjo në fakt nuk ishte aspak një çmenduri normale.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush mendoni se i ka bërë vrasjet e pasluftës?
test