3 receta për një gjoks të bukur - Bota Sot
3 receta për një gjoks të bukur

Life style

E diel, 31 korrik 2016

3 receta për një gjoks të bukur

Më: 25 dhjetor 2012 Në ora: 00:13

Dëshironi te keni gjoks të fortë e të rrumbullakët? Disa të fshehta por të realizueshme.

1 — Në një litër ujë hidhni disa lule livando, hithra, kamomil dhe i lini ashtu një natë. Të nesërmen me ujin e aromatizuar bëni masazh.

2 — Merrni pak vaj bajamesh kamomil dhe pak livando…Një masazh me këtë përzierje sjell rezultate të larta.

3 — Shtypni një mollë së bashku me lëkurën dhe vendoseni mbi gjoks për 10 minuta.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Çfarë tenton të arrijë Thaçi me përuljen që bëri para lapidarit të serbëve në Grackë të Lipjanit?

    Kërkon të “blejë" paqe me Serbinë

    Të heqë akuzat që janë përfolur ndaj tij

    Të mohoj gjenocidin serbë në Kosovë

    Të duket i mirë para ndërkombëtarëve

    Shiko rezultatet
test