3 receta për një gjoks të bukur - Bota Sot
3 receta për një gjoks të bukur

Life style

E premte, 26 gusht 2016

3 receta për një gjoks të bukur

Më: 25 dhjetor 2012 Në ora: 00:13

Dëshironi te keni gjoks të fortë e të rrumbullakët? Disa të fshehta por të realizueshme.

1 — Në një litër ujë hidhni disa lule livando, hithra, kamomil dhe i lini ashtu një natë. Të nesërmen me ujin e aromatizuar bëni masazh.

2 — Merrni pak vaj bajamesh kamomil dhe pak livando…Një masazh me këtë përzierje sjell rezultate të larta.

3 — Shtypni një mollë së bashku me lëkurën dhe vendoseni mbi gjoks për 10 minuta.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test