Ministrja Kançeska-Milevska për vizitë në Dibër - Bota Sot
Ministrja Kançeska-Milevska për vizitë në Dibër

Maqedonia

E enjte, 28 korrik 2016

Ministrja Kançeska-Milevska për vizitë në Dibër

Më: 4 tetor 2012 Në ora: 10:38

Ministrja e Kulturës, Elizabeta Kançeska-Mielvska sot do të realizojë takim pune në Institucionin kombëtar të kulturës në Dibër dhe do të takohet me drejtorin Artin Spahiu.
Siç kumtoi Ministria e Kulturës, në kuadër të vizitës, ministrja Kançeska-Milevska do të njoftohet me aktivitetet aktuale të Qendrës, si dhe me Projektin për rregullimin e pllajës në hyrje të objektit.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Çfarë tenton të arrijë Thaçi me përuljen që bëri para lapidarit të serbëve në Grackë të Lipjanit?

    Kërkon të “blejë" paqe me Serbinë

    Të heqë akuzat që janë përfolur ndaj tij

    Të mohoj gjenocidin serbë në Kosovë

    Të duket i mirë para ndërkombëtarëve

    Shiko rezultatet
test