Ministrja Kançeska-Milevska për vizitë në Dibër - Bota Sot
Ministrja Kançeska-Milevska për vizitë në Dibër

Maqedonia

E martë, 30 gusht 2016

Ministrja Kançeska-Milevska për vizitë në Dibër

Më: 4 tetor 2012 Në ora: 10:38

Ministrja e Kulturës, Elizabeta Kançeska-Mielvska sot do të realizojë takim pune në Institucionin kombëtar të kulturës në Dibër dhe do të takohet me drejtorin Artin Spahiu.
Siç kumtoi Ministria e Kulturës, në kuadër të vizitës, ministrja Kançeska-Milevska do të njoftohet me aktivitetet aktuale të Qendrës, si dhe me Projektin për rregullimin e pllajës në hyrje të objektit.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test